Депутати перевірили стан виконання програми «Екологія 2018-2022»

Депутати перевірили стан виконання програми «Екологія 2018-2022»...
Картинка к: Депутати перевірили стан виконання програми «Екологія 2018-2022»

26 липня відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища.

На засідання були запрошені представники підприємств Нікополя, такі як ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ», ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ», ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» та Регіональне управління водних ресурсів, які доповідали про стан виконання заходів, передбачених міською програмою «Екологія 2018-2022».

– На превеликий жаль, багато підприємств, які були сьогодні присутні, доповіли про не виконання певних заходів цієї програми, – розповів депутат Нікопольської міської ради, голова комісії Сергій Піддубний. – Причини різні: відсутність фінансування, зміна технологічних циклів та інші. Ми зі свого боку зобов’язали протокольним дорученням надати інформацію щодо застосування нових технологій.

Сергій Піддубний наголосив, що всі підприємства, які долучені до виконання заходів передбачених міською програмою «Екологія 2018-2022», повинні дотримуватись природоохоронного законодавства та звітувати щоквартально про стан виконання заходів передбачених програмою.

– Якщо підприємство не виконує певні дії на покращення екологічного стану, ми будемо звертатися до органів, які надають дозволи на викиди об’ємів забруднюючих речовин щодо відгуку таких дозволів. Усі підприємства міста повинні покращувати екологічний стан! Це наша вимога, яка є в законі України про стан навколишнього природнього середовища, – сказав Сергій Піддубний.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

В Нікополі почали зносити дерева

Читать наступну

В Нікополі пройшла спартакіада «Повір в себе»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство