В Нікополі пройшла спартакіада «Повір в себе»

В Нікополі пройшла спартакіада «Повір в себе»
Картинка к: В Нікополі пройшла спартакіада «Повір в себе»

28 липня на базі відпочинку колишнього заводу ЗБК проходила річна міні-спартакіада «Повір в себе» серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Спортивний захід організовано спортивною організацією «Аква» за підтримки управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, ТОВ «Проктеренд Гембл», ТОВ «Мотодор», КРК «Монтекрісто» та громадських організацій «Громадська сила Нікополь» і скаутської організації «Пласт».

У спартакіаді взяли участь більше 100 чоловік. Учасники були розділені на команди по сім чоловік, які брали участь в 7 видах спорту: стрільба з рушниці і пістолета, корнхол, степбол, джаколо, кульбуто і дартс. Кожен учасник змагань набирав для своєї команди бали. Переможцем стала команда «Люди Х» (капітан Мусліма Литвинова), яка набрала найбільшу кількість балів. Друге місце зайняла команда «Симпл Вінерс» (капітан Валентина Пасічник). Третє місце зайняла команда «Вікторія» (капітан Вікторія Попова).

Переможці були нагороджені грамотами та цінними призами від спонсорів і друзів заходу, всі інші учасники отримали заохочувальні подарунки. Активний відпочинок на природі з цікавими іграми, спілкуванням з друзями заряджає позитивним настроєм на довгий час.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Депутати перевірили стан виконання програми «Екологія 2018-2022»

Читать наступну

Міська влада продовжує роботу щодо впровадження проекту «Нікополь – Місто Доброчесності»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство