Фестиваль кондитерського мистецтва «Чарівні смаколики»

Фестиваль кондитерського мистецтва «Чарівні смаколики»

16 грудня 2017 року відбувся ІІ-й Фестиваль кондитерського мистецтва «Чарівні смаколики» з якого розпочалися офіційні міські заходи до святкування Дні Святого Миколая, Різдва Христового та Новорічничних свят. Відкрили фестиваль - заступник міського голови Ольга Коник та директор ПК «Електрометалург», депутат міської ради Тетяна Обиденна. Вони привітали присутніх, подякували організаторам та побажали всім гарного настрою. 

Цього року, оганізаторами заходу виступили: Асоціація «Нікопольська комерційно-індустріальна палата», Палац культури «Електрометалург» Відділ з питань культури та туризму та Сектор з питань розвитку малого та середнього бізнесу Нікопольської міської ради, а також КЗ «НКДЦ» Силами художньої самодіядьності колективів - ПК «Електрометалург» («Октава» та «Богема»), КЗ «НКДЦ» («Лілея», «New song" і «Орхідея»), для завітавших на святковий захід було запропоновано насичену ігрову та концертну програму ( ведучі - Алла Григорьєва та Лідія Стус). За участь та перемоги у різноманітних конкурсах дітлахи та їх батьки отримували солодощі. Також для гостей, учасники фестивалю, а це як підприємці так і майстрині з Нікополя і Дніпра, пропонували різноманітні смаколики, майстер класи з розпису пряників та приготування смачних десертів. Фестивальна програма тривала шість годин, протягом яких відвідувачі змогли гарно та весело відпочити, насолодитися смачненьким.

Від себе та головне від імені дітлахів дякую всім, хто брав участь в організації та проведенні фестивалю.

В чергове хочеться подякувати голові правління ПАТ «НЗФ» депутату Дніпропетровської обласної ради Володимиру Семеновичу Куціну, за надану можливість провести в приміщенні ПК «Електрометалург» такий цікавий для дітлахів захід.

Сергій Горгіладзе

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Престольне свято у нікопольському храмі преп. Іоанна Дамаскіна

Читать наступну

У Нікополі пройшов ярмарок меду

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство