Гліб Пригунов: «Комфортне, сучасне, а головне доступне житло – реально!»

Гліб Пригунов: «Комфортне, сучасне, а головне доступне житло ...
Картинка к: Гліб Пригунов: «Комфортне, сучасне, а головне доступне житло – реально!»

Перші шість родин отримали ключі від новеньких осель. З них дві сім’ї – учасників АТО, ще чотири – внутрішньо переміщені особи. Все це завдяки відновленій державній програмі «Доступне житло», яка не працювала близько трьох років і лише наприкінці минулого на неї з державного бюджету було виділено 7 млн. гривень, 1,8 млн. з яких надійшли до Дніпропетровської області.

Суть програми полягає в тому, що 50% від вартості житла компенсує держава. Іншу половину сплачує родина. Враховуючи ціни на житло у новобудовах – це суттєва економія і допомога. Цього року держава виділила на програму «Доступне житло» 100 000 000 млн. гривень, з яких 7 млн. отримає наша область. Імовірно, що ще понад 25 родин зможуть отримати довгоочікувані квартири. На 2019 рік Кабінет Міністрів вже анонсував виділення одного мільярда гривень.

Голова обласної ради Гліб Пригунов під час урочистого вручення ключів від осель привітав нових власників, подякував забудовникам за роботу і зауважив: «Це маленькі, але вкрай важливі кроки. Ми повинні концентрувати свої зусилля і будувати. Приємно, що за своєю якістю – соціальне житло на найвищому рівні. Окрім цього комплексу, ми також нещодавно вручили 10 квартир молодим лікарям у Васильківці, закінчили будинок у Царичанці, незабаром завершимо велике будівництво житла у Слобожанському. Для нас важливо, щоб люди жили комфортно. А такі програми – показник успішності реформ і змін в країні на краще!».

За додатковою інформацією щодо програми «Доступне житло» звертатися за телефоном: (073) 420-29-10, електронна адреса: dp.04@dp.molod-kredit.gov.ua, сайт: dp.molod-kredit.gov.ua.

Источник: http://ntm.net.ua

Читати попередню

О двойном тарифном «сюрпризе» и неразгаданной тайне смрада в городе

Читать наступну

Водопровод отремонтируют на девяти улицах

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство