Година Землі 2018

Година Землі 2018
Картинка к: Година Землі 2018

Акція Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу.

Акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України.

Година Землі розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі у 2017 році пройшла з безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 187 країнах світу. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонк-Конг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Нікополь та інші.

У 2018 році планується розвинути цей успіх. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереженні навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Міська влада та громадськість поєднують і докладають певні зусилля для забезпечення сталого розвитку, поліпшення екологічної ситуації та висловлюють підтримку у проведенні кампанії Година Землі 2018 у м. Нікополі.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Ремонт детской больницы обойдется в 26 миллионов гривен

Читать наступну

Ліквідатору з Нікополя вручили ключі від нової квартири. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство