Ліквідатору з Нікополя вручили ключі від нової квартири. ФОТО

Ліквідатору з Нікополя вручили ключі від нової квартири. ФОТО...
Картинка к: Ліквідатору з Нікополя вручили ключі від нової квартири. ФОТО

Родина 61-річного ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, учасника бойових дій в Афганістані Миколи Жабка отримала ключі від нової квартири. Чоловіку – ордер на житло, дружині – квіти на честь такої визначної події, на яку вони чекали цілих 17 років. Нових господарів вітала заступник міського голови Світлана Загрудна.

Зараз Микола Миколайович вже пенсіонер, але все своє життя був військовим, має багато нагород за участь в ліквідації аварії на ЧАЕС та Афганській війні. З дружиною Людмилою Петрівною виховали сина та доньку, вже тішаться двома онучками. Проживає подружжя у військовому містечку. Микола Жабко знаходився на квартирному обліку ще з 2001 року, за статусом отримав позачергове право на одержання житла.

За словами начальника управління комунального майна Олександра Малиновського, активна та досить масштабна робота з інвентаризації житлового фонду була запроваджена за ініціативи міського голови Андрія Фісака. В її результаті стало можливим виявлення квартир та розподілення житлової площі між громадянами, які перебувають у черзі. Завдяки такій плідній праці у минулому році нове житло отримали 4-ри родини нікопольців.

Першому у 2018-му така можливість була надана ліквідатору Миколі Жабку, який тепер господар 1-кімнатної квартири на 3-му поверсі у багатоповерхівці по вулиці Княжій, 98. За кошти міського бюджету у помешканні було встановлено нові металопластикові вікна, двері та лічильники на воду, газ і електроенергію, замінено водопровід і сантехніку. Про це нам розповів директор КП «МЖТІ» Євген Романій, адже саме це підприємство є балансоутримувачем подібних квартир і приводить їх у належний санітарний стан.

Нові господарі переступили поріг свого житла із додержанням традиції: спочатку запустили туди кішку задля створення позитивної енергетики і подальшого благополуччя у цій квартирі. Подружжя Жабко щиро раділо тому, що зовсім скоро переїде у помешкання, яке їм до вподоби. За таку прекрасну можливість дякували міському голові і всім людям, котрі наближали їх до такої довгоочікуваної миті.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Година Землі 2018

Читать наступну

Призначено начальника відділу архітектури та містобудівного кадастру

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство