Призначено начальника відділу архітектури та містобудівного кадастру

Призначено начальника відділу архітектури та містобудівного ...
Картинка к: Призначено начальника відділу архітектури та містобудівного кадастру

15-го березня на посаду начальника відділу архітектури та містобудівного кадастру Нікопольської міської ради призначено 42-річну Зоріну Павлівну Ломову.

Зоріна Павлівна вирішила пов’язати своє життя з архітектурною справою ще у 1991 році, коли вступила до Гомельського дорожньо-будівельного технікуму, за спеціальністю «Архітектура». Вищу освіту інженера-будівельника отримала у 2003-му, успішно закінчивши навчання в Запорізькій державній інженерній академії.

У 2005-2007 роках працювала інженером-конструктором на Орджонікідзевському гірничо-збагачувальному комбінаті. Її останнім місцем роботи, до нового призначення, був виконавчий комітет Покровської міської ради, де Зоріна Павлівна протягом 10 років, з 2007-го по 2017-й, обіймала посаду головного архітектора.

Якщо говорити про особисті якості цієї професійної жінки, то вона дипломатична, комунікабельна, відповідальна, креативна і цілеспрямована. Саме таким і має бути справжній архітектор.

Зоріна Ломова ось так окреслює головні напрямки своєї діяльності на новій посаді:

- В першу чергу, наш відділ координуватиме діяльність суб’єктів містобудування стосовно комплексного розвитку територій міста. При цьому, основне завдання архітектора – сприяти тому, щоб зробити Нікополь комфортнішим та зручнішим містом для проживання людей, а також – привабливим для залучення інвестицій. І ми будемо робити все можливе, аби досягти цієї мети.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Ліквідатору з Нікополя вручили ключі від нової квартири. ФОТО

Читать наступну

Обговорювали питання перевезення працівників трубного майданчика

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство