Інформаційна зустріч з учнями Нікопольського професійного ліцею

Інформаційна зустріч з учнями Нікопольського професійного ліцею...
Картинка к: Інформаційна зустріч з учнями Нікопольського професійного ліцею

Минулий рік став переломним у питаннях прав людини не лише в Україні, а й у всьому світі. Слово «насильство» стало найбільш запитуваним у пошукових інтернет-системах. Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон № 4952 «Про запобігання та протидію домашньому насильству» в якому запропоновано новий підхід (із використанням європейських стандартів) до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві.

З метою ознайомлення учнів з новим законом та своєчасного виявлення фактів насилля над ними, надання правової допомоги та соціальних послуг днями в Нікопольському професійному ліцеї Нікопольського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді разом з мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги жертвам насилля та центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели лекцію з учнями навчальних груп на теми: «Насильство в сім’ї», «Дитинство без насильства» та « Права та свободи людини і громадянина».

Учасників заходу було проінформовано про те, що таке насильство, причини його виникнення, види насильства та основні форми жорстокого поводження з дітьми та вплив насильства на формування особистості дитини. Було охарактеризовано документи, які законодавчо забезпечують захист дитини або людини від насильства; надана інформація щодо завдань та послуг, які надаються спеціалістами НМЦСССДМ та надано координати, куди можна звернутись в разі необхідності.

Наприкінці заходу учасники задавали питання та отримали психологічну, юридичну допомогу та інформаційні буклети «Адміністративно-правова допомога » та « Насильство щодо жінок – особлива проблема », « Дитинство без насильства ».

Лекції про протидію домашньому насильству і надалі плануються проводитися у навчальних закладах м. Нікополя з метою профілактики правопорушень. Якщо проблема насильства не оминула вашу родину, постає необхідність захистити себе та дітей. Не мовчить – і Вам допоможуть! У разі якщо Вам потрібна допомога звертайтеся за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1, за тел.. 066-29-64-092.

Читати попередню

У Нікополі новий прокурор

Читать наступну

В Нікополі розпочався осінній призов 2018

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство