В Нікополі розпочався осінній призов 2018

В Нікополі розпочався осінній призов 2018
Картинка к: В Нікополі розпочався осінній призов 2018

З метою проведення в місті чергового призову громадян України на строкову військову службу та для підтримання Збройних Сил України та інших військових формувань, у Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріаті 1 жовтня 2018 року відбулося засідання призовної комісії під керівництвом заступника міського голови Нікопольської міської ради, голови комісії Юрія Сокола.

Заступник військового комісара-начальник відділення комплектування підполковник Олег Брисін розповів, що нині проводяться заходи з оповіщення, розшуку та проходження медичного огляду призовників 1991-1998 р.н.

Під час засідання обговорили основні завдання щодо осіннього призову юнаків на строкову військову службу у Збройних Силах України, який триватиме з 1 жовтня до 28 грудня поточного року відповідно до Указу Президента України № 274/2018 «Про внесення змін до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33». Наголошено, що всі призовники, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.

Також в ході засідання обговорено питання ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, оповіщення громадян призовного віку міста тощо.

Підсумовуючи, заступник міського голови наголосив на важливості виконання плану із призову, акцентував увагу на проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, керівників підприємств, установ та організацій щодо умов проходження строкової служби та заходів з військово-патріотичного виховання молоді.

Відправки команд молодого поповнення до військових частин розпочнуться з 8 жовтня 2018 року.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

 

Читати попередню

Інформаційна зустріч з учнями Нікопольського професійного ліцею

Читать наступну

Успіх нікопольських скалолазів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство