Управління праці та соціального захисту населення інформує про зміни в порядку призначення субсидії

Управління праці та соціального захисту населення інформує ...
Картинка к: Управління праці та соціального захисту населення інформує про зміни в порядку призначення субсидії

Постановою КМУ від 18.08. 2017 року №609 удосконалено процес надання житлових субсидій населенню.

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії

Змінено період, за який враховуватимуться доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.

З метою врахування більш актуальних доходів громадян, розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводитиметься на підставі доходів за перший-другий квартал поточного року.

Інформацію про доходи Управління отримуватиме, як і раніше, від Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду України.

При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу враховуються доходи за попередній календарний рік.

Виплата частини невикористаних коштів субсидії на індивідуальне опалення («монетизація»)

Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати частину невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалась.

Звертаємо Вашу увагу, що для отримання «монетизованої» частини субсидії, якщо отримувач субсидії помер, але субсидію було призначено з урахуванням інших членів сім’ї, необхідно надати до управління заяву до 1 вересня 2017 року.

Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

Відтепер, у разі отримання інформації від організацій, що надають житлово-комунальні послуги, про суми простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг субсидію не буде призначено, якщо сума заборгованості перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Стосовно зміни соціальних нормативів

Для користування послугами газопостачання змінено соціальні нормативи:

  • за наявності газової плити в разі відсутності газового водонагрівача - 7,1 куб. метра на одну особу на місяць зменшено на 5,4 куб. метра;
  • за наявності газової плити та газового водонагрівача - 14 куб. метрів на одну особу на місяць зменшено на 10,5 куб. метрів.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

На порозі нового навчального року. ФОТО

Читать наступну

Подорожуючи Україною

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство