На порозі нового навчального року. ФОТО

На порозі нового навчального року. ФОТО
Картинка к: На порозі нового навчального року. ФОТО

У середу відбулась щорічна міська серпнева конференція педагогічних працівників під гаслом «Змінюємо пріоритети – формуємо нову українську школу». На заході були присутні представники навчальних закладів міста, міської влади, громадські діячі. Міський голова Андрій Фісак привітав педпрацівників із початком нового навчального року, з гордістю зауважив про плідні підсумки останнього ЗНО та побажав наснаги в роботі.

Заступник міського голови Ольга Коник нагородила Подяками міського голови педколективи КЗНЗ, які досягли найвищого рівня у роботі та показниках рівня знань учнів. Також, помічник народного депутата України Андрія Шипко нагородила «Подяками за багаторічну сумлінну працю» заслужених вчителів Нікополя. Не залишили без уваги й молоде покоління спеціалістів. Начальник відділу освіти і науки Олена Селютіна вручила «Посвяту у вчителі» починаючим педагогам.

Гостем зі столиці був член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, віце-президент Національної Академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Олег Топузов, який розповів про реформу навчального процесу молодших класів та нагородив вчителів Грамотами Національної Академії педагогічних наук України.

Також, він розповів про започаткований минулого року Всеукраїнський експеримент з приводу дидактично-методичного й навчального забезпечення, реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти, який розраховано на 2016-2020 роки. Починаючи із нового навчального року в дію вступає проект «На крилах успіху», який реалізується у трьох загальноосвітніх закладах міста Нікополя – школах № 5, 15 та 26.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Майбутні першокласники отримали подарунки. ФОТО

Читать наступну

Управління праці та соціального захисту населення інформує про зміни в порядку призначення субсидії

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство