Коли нове ЗНО?

Коли нове ЗНО?

Згідно з офіційними документами, початок реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році запланований на 5 лютого. Триватиме період реєстрації до 25 березня.

У наступному році майбутні абітурієнти здадуть тестування з трьох навчальних предметів, результати яких буде занесено в атестати як складання державної підсумкової атестації. Кожен учасник тестування матиме змогу скласти незалежне оцінювання щонайбільше з 4 навчальних предметів. Випускники обов’язково мають пройти оцінювання з:

  • української мови та літератури;
  • математики або історії України (на вибір учасника);
  • ще один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).

Цьогоріч випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, обов’язково проходили одне обов’язкове тестування, що зараховувалось як державна підсумкова атестація з української мови. Натомість, студенти цієї ж категорії, що завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти у 2019 році, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з двох предметів: української мови і математики або історії України (на вибір).

Дати проведення основної сесії тестування:

21 травня – математика;
23 травня – українська мова та література;
27 травня – іспанська мова;
27 травня – німецька мова;
27 травня – французька мова;
28 травня – англійська мова;
30 травня – фізика;
4 червня – історія України;
6 червня – біологія;
11 червня – географія;
13 червня – хімія.
До 14 червня на офіційному сайті УЦОЯО буде розміщено увесь перелік правильних відповідей до завдань тестування.

Терміни встановлення порога «склав/не склав»:

до 13 червня 2019 року – математика, українська мова та література, фізика;
до 19 червня 2019 року – іноземні мови, біологія;
до 24 червня 2019 року – історія України, географія, хімія.
Оголошення результатів учасників тестування основної сесії ЗНО-2019 з усіх навчальних предметів будуть опубліковані не пізніше 25 червня.

З 26 червня до 12 липня 2019 року включно відбуватиметься проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО-2019 з 3 до 20 травня зможуть особи, які:

  • брали участь в антитерористичній операції та не встигли подати заявку на участь під час основного періоду реєстрації;
  • належать до категорії осіб із неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період реєстрації;
  • мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період;
  • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.

За інформацією УЦОЯО, під час підготовки до незалежного оцінювання, представники центру особливу увагу приділяють посиленню інклюзивного компонента тестування. Отож, у 2019 році люди з порушеннями зору матимуть змогу пройти ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України й біології, що будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.

Окрім цього, у наступному році відбудеться апробація технології проведення оцінювання для осіб із глибокими порушеннями зору, що передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів. Вона пройде під час додаткової сесії ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України та біології.

Вже декілька років, за запитом учасників, розробники завдань для оцінювання знань перекладають тести декількома мовами: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською.

Джерело: https://vseosvita.ua

Читати попередню

Пользователи всех Android-устройств стали жертвами слежки

Читать наступну

Ученые раскрыли удивительную тайну нашей планеты

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство