Кубок Нікополя з баскетболу дістався команді НДЮСШ «Трубник»

Кубок Нікополя з баскетболу дістався команді НДЮСШ «Трубник»...
Картинка к: Кубок Нікополя з баскетболу дістався команді НДЮСШ «Трубник»

В спортивному залі НДЮСШ «Трубник» з 20 по 21 жовтня проходив турнір з баскетболу «Кубок Нікополя» серед юнаків 2006-2007 рр.н. Участь приймали чотири команди з міст Кривого Рогу, Марганця та дві команди з Нікополя. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, у впертій спортивній боротьбі і супроводжувалися об'єктивним суддівством.

Володарем перехідного кубка стала команда НДЮСШ «Трубник» тренера-викладача з баскетболу Олександра Соколова, друге місце зайняла команда ДЮСШ №5 м.Кривого Рогу, бронзовим призером турніру стала команда «Нікополь-Сіті» під керівництвом тренера-викладача Яна Селіванова. Грамотами «Найкращий гравець» команди були нагороджені Олександр Третяк (команда НДЮСШ «Трубник») і Олександр Івановський (команда «Нікополь-Сіті»).

Нагороджували переможців та призерів змагань директор НДЮСШ «Трубник», заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні Олена Антонова та голова Нікопольської федерації баскетболу, майстер спорту України Ян Селіванов.