КЗ Нікопольський Палац урочистих подій

Картинка к: КЗ Нікопольський Палац урочистих подій

Контакты

  • пр.Трубников 25

    Никополь

  • 686-799, 687-282

Палац урочистих подій по праву можна вважати центром культурного життя міста. Це берег любові, щастя і злагоди. Історія Палацу урочистих подій почалася з серпня 1974 року. У спорудженні будівлі велику допомогу надав Нікопольський Міськвиконком. Нова епоха в житті Палацу почалася в 1993 році, коли він став самостійною установою. У ньому починають проводитися багато різних заходів... Тут проводяться урочисті обряди одруження, реєстрації новонароджених, випускні бали, урочисте вручення паспортів, дні народження, ювілеї народжень і спільного життя, ювілеї установ, презентації фірм, свята державні, професійні та календарні і т.д.

 

В Палаці урочистих подій є сучасний банкетний зал на 80 осіб, де проводяться весілля, ювілеї, свята різної тематики. Обслуговування на високому рівні.
Палац урочистих подій завжди радий прийняти в своїх стінах не тільки нікопольців і жителів області, а й жителів всієї України!

Якщо ви хочете заново побачити красу життя, подарувати своїм близьким теплоту і любов, то в цьому вам допоможе колектив Палацу урочистих подій!

 

Читать предыдущую

Свадебный салон «Амур»

Читать следущую

Прокат детских карнавальных костюмов

Бизнес раздел: Ресторан «Ковчег»
Ресторан «Ковчег»

Уютная атмосфера в ресторане, традиционные рецепты и уникальные блюда европейской и украинской кухни от лучших шеф поваров в Никополе!

(067) 561-51-25

Бизнес раздел: Агентство недвижимости «Кварц»
Агентство недвижимости «Кварц»

Специалисты по недвижимости в Никополе. Помощь в вопросах покупки, продажи и аренды недвижимости, экспертная оценка, необходимая техническая документация.

(099) 527-95-32

Бизнес раздел: Создание сайтов и интернет-магазинов в Никополе
Создание сайтов и интернет-магазинов в Никополе

Сделать сайт в Никополе. Студия «Никополь Онлайн» рада предложить вам комплекс услуг по созданию сайтов-визиток и интернет-магазинов.

(063) 560-53-93, (099) 9-777-288

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие