• 18 сентября 2021

Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині. ФОТО

Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині. ФОТО

Британська машинобудівна компанія Land Rover випустила кросовер Land Rover Discovery, обладнаний кухнею. Автомобіль побудований в єдиному екземплярі для знаменитого кухаря і ведучого телепрограм Джеймі Олівера.

Авто розробили інженери підрозділу Special Vehicle Operations (SVO), який випускає «заряджені» моделі Jaguar і Range Rover, на платформі стандартного автомобіля, пристосованого до роботи в ролі кухні.

Колеса обладнали трьома 5-літровими пристроями, призначеними для збивання масла, і однією для приготування морозива. Моторний відсік, крім двигуна, отримав 4,7-літрову тиховарку і пристосування для приготування спагетті. За фірмовою символікою на радіаторних гратах передбачається спеціальне місце для м’ясорубки і крутила, а гриль зробили з каністри.

У салоні з’явилася полиця для 11 баночок зі спеціями і міні-сад, щоб вирощувати вісім видів рослин. У стільницю впровадили кріплення для п’яти судин зі спеціями. Висувна штанга отримала 1,5-літрові дозатори для оливкової олії і оцту, товкач і ступку, виконані з поршня і шатуна.

Джерело https://maximum.fm

Читать предыдущую

Компания Intel готовит выпуск компьютера на основе искусственного интеллекта

Читать следущую

Без швов и скоб: изобретен клей для ран

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие