Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині. ФОТО

Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині. ФОТО

Британська машинобудівна компанія Land Rover випустила кросовер Land Rover Discovery, обладнаний кухнею. Автомобіль побудований в єдиному екземплярі для знаменитого кухаря і ведучого телепрограм Джеймі Олівера.

Авто розробили інженери підрозділу Special Vehicle Operations (SVO), який випускає «заряджені» моделі Jaguar і Range Rover, на платформі стандартного автомобіля, пристосованого до роботи в ролі кухні.

Колеса обладнали трьома 5-літровими пристроями, призначеними для збивання масла, і однією для приготування морозива. Моторний відсік, крім двигуна, отримав 4,7-літрову тиховарку і пристосування для приготування спагетті. За фірмовою символікою на радіаторних гратах передбачається спеціальне місце для м’ясорубки і крутила, а гриль зробили з каністри.

У салоні з’явилася полиця для 11 баночок зі спеціями і міні-сад, щоб вирощувати вісім видів рослин. У стільницю впровадили кріплення для п’яти судин зі спеціями. Висувна штанга отримала 1,5-літрові дозатори для оливкової олії і оцту, товкач і ступку, виконані з поршня і шатуна.

Джерело https://maximum.fm

Читати попередню

Компания Intel готовит выпуск компьютера на основе искусственного интеллекта

Читать наступну

Без швов и скоб: изобретен клей для ран

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство