Лунає музика…

Лунає музика…

Життя пливе і вирує в Новософіївському Будинку культури під гарну, вічну мелодію наших музикантів під керівництвом А.І. Данченка. Спасибі таким відповідальним педагогам, як Анатолій Іванович за той талант від Бога, який передається його учням.

До Міжнародного дня захисту дітей в Новософіївському БК під патронатом депутата обласної ради, генерального директора ПП «Таврія» В.О. Євтушенка та директора ПП «Таврія» Н.І. Москаленко і її команди був проведений гала-концерт наших музикантів з класу саксофона, труби, сопілки, де визначалися грошові премії за найкращого музиканта 2017 року с. Новософіївки. Ці поважні люди виступили його меценатами й організаторами. Протягом року діти здавали 1 раз на місяць екзамени з музики, де отримували грошові винагороди, які виділяла дирекція ПП «Таврія». На цьому конкурсі журі враховувало те, як учасники займалися протягом року, які у них були бали і які отримували місця, а також те, як на заключному конкурсі-концерті звучить інструмент кожного учасника в грі ансамблем, чи вміють витримувати динаміку гри. Особливу увагу звертали на техніку виконання, чистоту звучання, дотримання музичних пауз.

I місце виборола М. Давидюк (сопілка); II - Ю. Малюкіна (саксафон) та М. Михайлов (сопілка); III - В. Кондрашова (сопілка) та А. Вінтоніва (сопілка). Приз глядацьких симпатій отримала Альбіна Мінякіна (сопілка).
Найкращим музикантом 2017 року c. Новософіївки стала А. Гнєзділова (сопілка).

Всі переможці конкурсу і його керівник А.І. Данченко отримали подарунки – премії та кубки у формі музи.
Хочеться відзначити ще одного молодого, талановитого учня А.І. Данченка - нашу мега-зірку, який сьогодні навчається в м. Кривий Ріг та продовжує грати на саксофоні, який подарував нам гарну музику у його виконанні і мав честь бути також членом журі цього конкурсу, – Дмитра Давидюка.

Спасибі нашим наймолодшим учасникам художньої самодіяльності дитячого садка «Калинка» (завідувач Т.О. Давидюк), які вміють не тільки співати й танцювати, а й гуморески розказувати.

Глядачі мали можливість побачити на сцені і нашу переможницю в конкурсі краси м. Нікополя «Міс перлина Нікопольщини» Єртись Вікторію, яка продемонструвала свій одяг, корону, стрічку, продефілювала і дала цікаве інтерв’ю. Ось таким насиченим було свято до Дня захисту дітей. А нам треба завжди пам’ятати, що щастя дітей залежить від нас, дорослих. Спасибі господарству за виділений транспорт для підвезення людей з віддалених сіл.

Ольга Фолькіна,
в. о. директора
Новософіївського СБК

P.S. Ми, батьки, в свою чергу від усієї душі хочемо подякувати всім організаторам проведеного гала-концерту. Спасибі, що сьогодні ми спокійні за своїх дітей, отримуємо тільки радість і бачимо результат їхнього розвитку. Спасибі клубним працівникам за організацію свята, в.о. директора БК О. А. Фолькіній, музичному керівнику Л. М. Шумку. Ми схиляємо голови перед талантом творчої людини, педагога, який не шкодує свого часу і віддає свій творчий потенціал нашим дітям – А. І. Данченка.

Від усієї душі дякуємо генеральному директору ПП «Таврія», депутату обласної ради Володимиру Олексійовичу Євтушенку, директору ПП «Таврія» Наталії Іванівні Москаленко за підтримку, порозуміння, фінансову допомогу і подарунок для наших дітей – поїздку до м. Дніпра, де всі могли відпочити, відвідавши цирк з цікавою програмою. Із великим захопленням дивилися на трюки сміливих мотоциклістів, повітряних гімнастів, смішних клоунів, звірів. А потім всі побували в Магдональдсі: смачно пообідали, отримали подарунки і щасливі від побаченого повернулися додому.
«Спасибі велике Вам, дорослі, за щасливе дитинство!» - так говорять наші діти.

З повагою батьки Давидюки, Михайлови, Гнєзділови, Мінякіни, Астахови, Кондрашові, Вінтоніви і їхні діти.

Джерело http://vizit.venal.com.ua

Читати попередню

Морг - не место для торга?

Читать наступну

ЯК повiдомити про вчинення злочину?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство