Маємо проблему з питною водою в Нікополі

Маємо проблему з питною водою в Нікополі
Картинка к: Маємо проблему з питною водою в Нікополі

В Нікополі, як і в інших містах України, можуть виникнути проблеми з питною водою через відсутність хлору для її знезараження. Єдиний виробник рідкого хлору – Акціонерне товариство «Дніпроазот» – припинило його виробництво. Майже 70 міськводоканалів України, в тому числі і Нікопольський міськводоканал, які застосовують у технологічному процесі виробництва питної води рідкий хлор, в екстреному режимі шукають варіанти вирішення цієї проблеми. Запас хлору на всіх цих підприємствах: від декількох днів до місяця.

Як зазначив начальник Нікопольського Міськводоканалу Юрій Великий, підприємство може працювати тільки з рідким хлором, який знаходиться в контейнерах. На сьогодні на цьому підприємстві залишилося півтора контейнера рідкого хлору, якого вистачить на три-чотири доби. Якщо керівництву міськводоканалу вдасться закупити ще декілька контейнерів рідкого хлору, тоді водопостачання продовжиться до 24 липня. Але все одно проблему треба вирішувати кардинально.

11 липня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням очільника міста Андрія Фісака. Міський голова наголосив на необхідності якнайшвидше відшукати варіант, який би допоміг ліквідувати проблему щодо знезараження води в системах централізованого питного водопостачання та безперебійного водопостачання питної води населенню Нікополя.

Поки що міськводоканал забезпечить безперебійну подачу технічної води для поливу на кварталах, де для цього є технічна можливість, щоб зменшити використання населенням питної води для поливу. Крім того, керівництво міськводоканалу звертається до всіх мешканців міста з проханням більш ощадливо споживати питну воду.

Джерело: Прес-служба міської ради

Читати попередню

Звернення до мешканців міста з приводу обрізки дерев

Читать наступну

У Нікополі з’явится туристичний маршрут по старовинним купецьким підземеллям ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство