У Нікополі з’явится туристичний маршрут по старовинним купецьким підземеллям ФОТО

У Нікополі з’явится туристичний маршрут по старовинним купецьким ...
Картинка к: У Нікополі з’явится туристичний маршрут по старовинним купецьким підземеллям ФОТО

У Нікополі може з’явитися туристичний маршрут по старовинним купецьким підземеллям - операція з їх пошуку вже стартувала!

Останні вихідні виявились цікавими на відкриття. Спільно з командою Дангион Кривой Рог, Нікопольським краєзнавчим музеєм в особі Мирослава Жуковського та Благодійний фонд "Нікополь туристичний" було проведено зустріч, на якій визначено вірогідні місця знаходження підземних ходів. Також було успішно проведена операція з їх пошуку, що принесла несподівані плоди. В Старій частині міста було обстежено 8 об’єктів і виявлені вірогідні ділянки старовинних купецьких катакомб. Роками вони були забуті, занедбанні, про них майже немає інформації у інтернеті, вони окуті містичним ореолом таємниць проте прийшов час відкрити їх світу! Наша мета – відновити один відрізок нікопольських підземель протяжністю від 100 метрів. Такий туроб’єкт матиме неоціненне значення для історії і туризму не тільки міста, а і України. В планах надалі – вивчення локацій з історичної точки зору, проведення робіт з їх дослідження і благоустрою.

Друзі, якщо бажаєте допомогти нам у цій нелегкій, але відповідальній справі ми будемо раді прийняти вас у нашу команду в якості волонтеру проекту. Для цього звертайтеся (066) 281 40 75 або (097) 076 31 85

Звісно обіцяємо детальну інформувати про просування робіт учасників нашої спільноти.

Читати попередню

Маємо проблему з питною водою в Нікополі

Читать наступну

Нікопольський театр визнано найкращим

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство