Нікополь благодійний: учні власноруч реставрують паркан біля рідної школи

Нікополь благодійний: учні власноруч реставрують паркан біля ...

Перукарня – місце для задушевних бесід. Поки перукар чаклує над зачіскою, є час потеревенити про те про се. Зазвичай клієнти жаліються на ситуацію у країні, на ціни, на життя у цілому. Марина Миколаївна розуміє, підтримує бесіду. Авжеж, у кого з нас нема проблем? Та сама намагається триматися позитивної лінії. Окрім того, що працює перукарем, Марина Брисіна – ще й голова квартального комітету №25 (що у Північному селищі).

Якось наприкінці серпня, коли я зайшла до неї у гості, жінка розповіла про свою ініціативу – пофарбувати старий занедбаний паркан, що навпроти школи №6. Це не перша її добра справа. Якось разом з чоловіком вони розбили у своєму кварталі квітник на місці колишнього звалища – аби місцевим мешканцям приємно було ходити районом. Були й інші ініціативи. А зараз ось про паркан замислилася. Адже його, старий та неохайний, очі школярів споглядають кожен божий день! Не годиться, аби у нашого майбутнього покоління залишилися ТАКІ спогади з дитинства.

Як же мені було приємно, коли, завітавши до Марини Миколаївни у жовтні, я дізналася, що таки втілили ідею з парканом у життя. Розмалювали!

- Щоправда, роботи ще не завершені, - уточнює квартальна. – Але справа розпочата. Разом із школярами ми прогрунтували поверхню паркану. Ірина Степанівна Фокіна, керівник гуртка образотворчого мистецтва ЗОШ №6, зробила нам ескіз майбутнього розпису. А учні 9-х, 4-х і навіть 2-х класів допомогли розмалювати старий паркан. Це має для мене особливе значення, аби діти самотужки робили світ навколо себе прекраснішим. Тоді вони будуть і цінувати його більше! І господарями на власній землі почнуть себе відчувати, адже вони вклали свій час та енергію у її покращення.

Фарбу купляла самотужки. Залишилася ще робота на весну. Отож, маю надію, що з першим теплом бажаючі завершити проект реставрації паркану навпроти ЗОШ №6 підтягнуться. Чекаємо як спонсорів, так і, власне, художників. Малюнки прості, підвласні кожному, хто забажає. Отож, чекаємо. А вже зараз хочу подякувати адміністрації та вчителям шостої школи Н. Кузьменко, Н. Куліченко, Т. Літошенко, О. Бірюковій, Н. Раковій за підтримку.Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Діти Нікополя оцінили новий український фільм-фентезі

Читать наступну

Нагородження у Нікополі 14 жовтня. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство