• 18 сентября 2021

Нікопольському краєзнавчому музею 98 років

Нікопольському краєзнавчому музею 98 років

18 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день музеїв. У Нікополі ця дата співпадає з річницею заснування краєзнавчого музею, який розпочав роботу 18 травня 1919 року.

У теплій родинній атмосфері Нікопольського краєзнавчого музею міський голова Андрій Фісак привітав працівників музейної справи з подвійним святом. Очільник міста наголосив, що краєзнавчий музей – це основа всієї культурної спадщини Нікополя. Тож, завдяки відданості працівників музею своїй улюбленій професії, унікальні експонати, які тут зібрані, залишаються міцним духовним зв'язком між минулим і майбутнім.

Висловивши найкращі побажання винуватцям свята, Андрій Петрович вручив подарунки. З нагоди Міжнародного дня музеїв та річниці заснування Нікопольського краєзнавчого музею міський голова передав до музейних фондів документи часів визволення Нікополя від фашистських загарбників, які були знайдені в архівах міської ради. Також Андрій Фісак від громади міста передав у подарунок працівникам сучасний LED-телевізор діагоналлю 43 дюйми і ноутбук, котрі необхідні для впровадження нових мобільних форм роботи і поліпшення роботи фондів музею.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Нікопольців об’єднала вишиванка. ФОТО

Читать следущую

Управління праці та соціального захисту населення роз’яснює основні питання з порядку призначення житлової субсидії

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие