На каналізаційному колекторі під Нікополем стався витік

На каналізаційному колекторі під Нікополем стався витік
Картинка к: На каналізаційному колекторі під Нікополем стався витік

До виконавчих органів Нікопольської міської ради та КП «НВУВКГ» надійшла інформація про витік забруднюючої речовини вздовж залізничної колії приблизно 7-8 км від станції Нікополь. Під час ліквідації аварії встановлено, що причиною витоку забруднених стоків на поверхню стала крадіжка запірної арматури у колодязі колектору. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

5 травня о 10.00 в район події з метою оперативного реагування та проведення обстеження, виїхала міська комісія з питань здійснення контролю за додержанням природоохоронного законодавства і охороною природних ресурсів спільно з керівництвом служби водовідведення та відділом каналізації КП «НВУВКГ».

Комісія встановила, що аварія сталася на міському напірному каналізаційному колекторі d500 мм, який здійснює перекачування каналізаційних стоків від КНС № 6 до каналізаційних очисних споруд КП «НВУВКГ». В результаті пориву колектору стався витік каналізаційних стоків на території пустиря в районі залізничної колії, між опорами №107 та №108.

В той же день робітники КП «НВУВКГ» виконали роботи по відключенню аварійної лінії та переключенню на резервний колектор з подальшим проведенням заходів по усуненню наслідків аварії.

Джерело https://nikopolnews.net

Читати попередню

У Нікополі на Княжій планують перетворити котлован на дитячий майданчик

Читать наступну

В АТБ Никополя продают тухлое мясо

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство