У Нікополі на Княжій планують перетворити котлован на дитячий майданчик

У Нікополі на Княжій планують перетворити котлован на дитячий ...
Картинка к: У Нікополі на Княжій планують перетворити котлован на дитячий майданчик

Котлован на Княжій (колишня Жуковського) – це хронічна болячка на «тілі» мікрорайону. Багато років підряд мешканці просять владу щось з ним зробити та з острахом відпускають своїх дітей на прогулянку. Адже тих як магнітом тягне до небезпечної недобудови. І от, нарешті, з’явилася надія. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Котлован залишився нікопольцям у спадок ще від радянських часів. Тоді тут почали будувати дитячий садок з басейном на 140 місць. Але після розпаду держави всі будівельні роботи було припинено.

Тільки зараз, коли пройшло 26 років, з’явились конкретні плани щодо котловану.

– Його треба демонтувати, відсипати і зробити тут невеликий сквер та дитячий майданчик, – ділиться намірами депутат міської ради Михайло Донець.

У програмі Управління житлово-комунального господарства передбачено фінансування на виконання робіт на виборчих округах згідно із заявками депутатів міської ради.

Вже є ескіз забудови. На сесії міської ради депутати розглянули питання про виділення коштів на виготовлення проекту та фінансування.

В цьому році планують виконати всі роботи по демонтажу і зробити відсипку, а в наступному – встановлять дитячий майданчик.

Джерело https://nikopolnews.net

Читати попередню

Офіційне звернення ПрАТ «Енергоресурси» щодо постачання технічної води у Нікополі

Читать наступну

На каналізаційному колекторі під Нікополем стався витік

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство