На вулиці Херсонській повністю відновили освітлення

На вулиці Херсонській повністю відновили освітлення
Картинка к: На вулиці Херсонській повністю відновили освітлення

На цьому тижні по вулиці Херсонській робітники Міськавтодору проводили роботи з обрізки та знесенню дерев, які ростуть вздовж проїжджої частини, створюючи загрозу безпеці дорожнього руху та життю людей.

– На вулиці Херсонській, починаючи від вулиці Соборної до вулиці Корбута, ми виконуємо припис Національної поліції, – коментує директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Ті дерева, які створюють небезпеку руху по дорозі, закривають від водіїв автівок дорожні знаки та рвуть своїми гілками дроти, ми обрізаємо або зносимо, якщо їх не можна залишити.

Крім того, вулиця Херсонська досить сильно постраждала від літнього буревію. Під час грози стався захлест дротів і 30 світлоточок вийшли з ладу. Тож комунальникам довелось прикласти багато зусиль, щоб нарешті відновити освітлення.

Наразі робітники Міськавтодору виконали основну роботу по заміні перегорілих світильників та відновили всі шафи управління зовнішнім освітленням, які розташовані по цій вулиці, і тепер вулиця Херсонська, від вулиці Декабристів до вулиці Електрометалургів, ввечері освітлена повністю.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Субсидія на опалювальний сезон 2018-2019: що треба знати?

Читать наступну

Пацієнти у стаціонарах лікарень Нікополя в теплі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство