Пацієнти у стаціонарах лікарень Нікополя в теплі

Пацієнти у стаціонарах лікарень Нікополя в теплі
Картинка к: Пацієнти у стаціонарах лікарень Нікополя в теплі

З початком опалювального сезону у новинах телеканалів можна побачити сюжети про відсутність опалення у закладах соціально-культурної сфери. У нашому місті опалювальний сезон розпочато і кожного тижня ми висвітлюємо рівень тепла у закладах соціально-культурної сфери.

Серед нікопольців ширились чутки, що в стаціонарних відділеннях лікарень холодно. Аби запитати безпосередньо пацієнтів та персонал і на власні очі побачити градуси на термометрах, ми відвідали інфекційне відділення.

Заступник головного лікаря КЗ «Нікопольська міська лікарня №1» ДОР» Олександр Саморуков коментує: « - Температура у відділенні відповідає усім медичним нормам та положенням про рівень температури у стаціонарі. Робоча температура – 22-23 градуси тепла».

Такі результати дає проведена 2 роки тому децентралізація опалення у Нікополі, коментує заступник міського голови Сергій Тихенко. Завдяки переходу на індивідуальну систему опалення, можливо контролювати та регулювати рівень подачі тепла у приміщеннях залежно від погодних умов.

Приємно усвідомлювати, дивлячись в новинах на проблеми із запуском опалення в інших містах, що Нікополь готовий зустрічати зимовий період.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

На вулиці Херсонській повністю відновили освітлення

Читать наступну

Под Никополем впервые устанавливают птицезащитные устройства

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство