На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій були розглянуті важливі питання

На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної ...
Картинка к: На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій були розглянуті важливі питання

На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Юрія Сокола були розглянуті наступні питання: про стан підготовки органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2018/2019 років, про заходи для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливим руйнуванням житлових будинків, а також про заходи щодо звільнення під’їзду до будівлі гуртожитку по вул. 50 років НЗФ,1а.

Директор Міськавтодору Олексій Савченко доповів, що в серпні поточного року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ввело нові правила зимового утримання міських вулиць та доріг.

– Відповідно до цих правил, значно збільшилась кількість обробок міських вулиць і доріг та посипного матеріалу. З 15 одиниць техніки вже відремонтовано – 11, ремонт завершується. Відповідно до нових правил, необхідно мати 30 тон пального, наразі у нас є фінансування на п’ять тон.

Як зазначив начальник відділу комунального господарства управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Сергій Латашенко, для того, щоб місто було повністю готове до зимового періоду за новими вимогами, треба виділити додаткові кошти з місцевого бюджету.

За словами головного інженера Нікопольського РЕМ Івана Жучкова, підприємство готово до дій в осінньо-зимовий період.

– Оперативно-виїзні бригади на опалювальний зимовий період укомплектовані всім необхідним для проведення аварійно-відновлювальної роботи і в будь-якій ситуації протягом доби готові відновити електропостачання споживачам, – сказав Іван Жучков.

По другому питанню доповідав начальник відділу інфраструктури, енергозбереження та благоустрою управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Юрій Тяглов. Він розповів, що в ході обстеження було виявлено сім будинків, які знаходяться в аварійному стані. З метою запобігання надзвичайної ситуації, яка може виникнути внаслідок руйнування житлових будинків, прийнято рішення вжити заходи щодо проведення відновлювальних робіт відповідно до положень «Програми сприяння ефективному розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в місті Нікополі на 2016-2020 роки» за умовами фінансування 99 відсотків – місцевий бюджет та 1 відсоток – співвласники аварійних будинків. Аварійно-ремонтні роботи буде розпочато невідкладно.

Як зазначив заступник начальника Нікопольського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Ігор Ткач, за цей рік в гуртожитку, розташованому по вулиці 50 років НЗФ, вже трапилося дві пожежі. Роботі пожежної команди заважають дерева, які ростуть впритул до будинку і створюють труднощі для того, щоб підігнати авто-драбину та автоцистерну для порятунку людей і ліквідації пожежі.

Члени комісії надали доручення відповідним відділу та управлінню, щоб вирішити питання щодо зносу дерев для звільнення під’їзду до будівлі гуртожитку по вул. 50 років НЗФ,1а для безперешкодного проїзду спецавтомобілів у разі виникнення пожежі для її гасіння.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Відбулась нарада очільників міст Нікополя, Марганця та Покрова

Читать наступну

Зміна тарифів для КП «Нікопольводоканал»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство