Відбулась нарада очільників міст Нікополя, Марганця та Покрова

Відбулась нарада очільників міст Нікополя, Марганця та Покрова...
Картинка к: Відбулась нарада очільників міст Нікополя, Марганця та Покрова

Сьогодні в приміщенні Нікопольської міської ради відбулась нарада міських голів міст Нікополя, Марганця, Покрова та представників АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» щодо підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду 2018-2019 років.

Андрій Фісак, Олена Жадько та Олександр Шаповал обговорили інвестиційну програму, наявні проблеми електропостачання та шляхи їх найшвидшого вирішення.

Технічний директор АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Сергій Березовський наголосив на тому, що в цьому році енергозабезпечення Нікопольського регіону не буде гірше, ніж в минулому. Плідна співпраця компанії з меріями – це запорука якісного та оперативного реагування на проблеми, у разі їх виникнення.

У свою чергу, начальник Нікопольського РЕМ Віктор Боднар зазначив, що на даний час триває комплектація чотирьох оперативних бригад, які цілодобово чергуватимуть у період опалювального сезону. 2 бригади у Нікополі і ще по одній у Марганці та Покрові. Наразі співробітники даних бригад проходять відповідне навчання та стажування.

Нагадуємо!

Опалювальний період починається згідно з відповідними розпорядженнями місцевих органів самоврядування, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8°С.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

 

Читати попередню

Триває поточний ремонт доріг за рахунок субвенції з державного бюджету

Читать наступну

На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій були розглянуті важливі питання

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство