«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - відкрито! ФОТО

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - відкрито! ФОТО

12 квітня 2017 року на базі КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» відбулося святкове відкриття регіональної обласної виставки науково-технічної та декоративно-прикладної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Цього року на регіональній обласній виставці представлено 531 робота учнів навчальних закладівз Нікополя, Покрова, Марганцю, Томаківки та Нікопольського району. На регіональній виставці були представлені також роботи учнів Нікопольського центру професійної освіти, Марганецького професійного ліцею, Нікопольського професійного ліцею.

На виставку були запрошені шановні гості: виконуючий обов’язки міського голови, секретар Нікопольської міської ради Олександр Саюк , заступник міського голови Ольга Коник, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Ганна Некрасова, завідувач методичним кабінетом відділу освіти і науки Ганна Лиховицька, директор Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Людмила Волкова, методисти цього ж центру Валентина Оліпа та Світлана Чміль, директор Центру науково-технічної творчості м.Марганця Маріанна Морозова.

На урочистому відкритті виступили з вітальними словами: виконуючий обов’язки міського голови, секретар Нікопольської міської ради Олександр Саюк і заступник міського голови Ольга Коник. Вони побажали вихованцям гуртків творчого натхнення, наснаги до праці, успіхів у навчанні.

Привітала вихованців Центру та педагогічний колектив на чолі з директором, Відмінником освіти України, Тетяною Чернявською директор Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Людмила Волкова. У своєму виступі вона підкреслила, що Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості – один з кращих позашкільних закладів Дніпропетровської області, який реалізує державну політику у сфері позашкільної освіти з науково-технічного напрямку, що в 2017 році виповнюється 85 років руху юних техніків на Дніпропетровщині і 90 років руху юних техніків в Україні, і позашкільники нашого Центру високо несуть прапор юних техників в нашому регіоні.

Сьогодні, коли телевізори, відео, комп’ютери заполонили розум і серце дорослих і дітей, коли про творчість власними руками починають забувати – в гуртки технічної творчості приходять діти, щоб зустрітися з таємницями творчості та фантазіями, в яких вони втілюють свої мрії, реалізують різноманітність своїх інтересів, з користю для себе проводять свій вільний час. Саме в гуртках діти поринають в незнайомий і непізнаний світ технічного конструювання, моделювання та естетичної творчості, навчаються любити свій рідний край, свою Батьківщину засобами декоративно-прикладної творчості, будують авіа-, судно-, ракето- та автомоделі. Щоб стати у майбутньому конструкторами, інженерами і поповнити технічну еліту нашої держави, а значить зробити її більш могутньою і сильною.

Всю церемонію відкриття виставки супроводжували виступи дитячих колективів Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості.
Помічник Народного депутата України Андрія Шипко Світлана Крохмаль вручила директору Центру Тетяні Чернявській сертифікат на придбання мультимедійної техніки для використання у навчально-виховному процесі та в організаційно-масових заходах, за що адміністрація Центру щиро дякує Народному депутатові.

Відкриття виставки завершилося оглядом експонатів виставки, які були розмішені у приміщенні методичного кабінету Центру. Всі присутні полинули в атмосферу справжнього свята, побачили сучасні витвори мистецтва!

Заступник директора з ТТ Н.Л.Бенько

Джерело nikopol-art.com.ua

Читать предыдущую

«Никопольчанка» была гордостью области

Читать следущую

Открылась выставка репродукции картин Николая и Святослава Рерихов. ФОТО

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие