Навчально-польові збори юнаків міста Нікополя

Навчально-польові збори юнаків міста Нікополя

З метою формування готовності молоді до захисту Батьківщини, дій в умовах надзвичайних ситуацій та практичного закріплення знань з предмету «Захист Вітчизни» з 26 по 28 квітня 2017 р. були проведені триденні навчально-польові збори з 235 юнаками 11-х класів шкіл міста Нікополя.

26 квітня 2017 р. учні здавали нормативи з вогневої підготовки на Криворізькому стрільбищі військової частини пп В68794. 7 автобусів зі школярами супроводжували представники Нікопольського міського об’єднаного військового комісаріату.

Наступного дня учні відвідали в/ч А0593, де ознайомилися з розміщенням і повсякденною діяльністю військовослужбовців, бойовою технікою військової частини, виконали ряд нормативів:
- розбирання, збирання автомата;
- робоче місце з інженерної підготовки;
- прийоми рукопашного бою;
- прилад для вимірювання відстані;
- заняття з тактичної медицини.

Збори завершилися спортивним святом 28 квітня 2017 р. на базі КЗ «НСЗШ № 20». Учні змагалися у підтягуванні на перекладині, бігу на 100 м, стрибках у довжину з місця. Кращих результатів досягли учні шкіл № 5, 25, гімназії 15, СПМШ.

Під час навчально-польових зборів усі учні відповідально та сумлінно виконували поставлені завдання, адже вони добре розуміють, що всебічна підготовка до військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради висловлює подяку:
- військовому комісару Нікопольського міського об’єднаного військового комісаріату підполковнику Г.А.Тарасюку та його співробітникам в організації стрільб;
- приватному підприємцю Яловенку Миколі Юрійовичу за організацію перевезення учнів на стрільби;
- полковнику Могілатенку Андрію Станіславовичу, командиру військової частини А0593, та його підлеглим за організацію і проведення екскурсії по військовій частині та прийом нормативів;
- директору КЗ «НСЗШ № 20» Юркевській Наталі Миколаївні за організацію військово-спортивного свята.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Історико-патріотичний фестиваль «Богдан Хмельницький – народження держави»

Читать следущую

ХIІI обласний конкурс-фестиваль «Козацькими шляхами»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие