Негаразди лише загартували ветерана війни

Негаразди лише загартували ветерана війни
Картинка к: Негаразди лише загартували ветерана війни

Нещодавно відзначив свій поважний 95-річний ювілей ветеран Великої Вітчизняної війни Володимир Миколайович Білоусов. Привітати ювіляра з цією датою до нього завітала помічник народного депутата України Андрія Шипка Раїса Кисельова.

– Для мене честь стояти сьогодні поруч з вами. Я пишаюся тим, що в нашому місті живуть такі люди, як ви – герої, котрі відстояли рідну землю від фашистської навали. Від імені та за дорученням народного депутата України Андрія Федоровича Шипка низько вклоняюсь і висловлюю вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнена, що ваші самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги вам! – наголосила вона в своєму вітальному слові та вручила ветерану війни продуктовий набір.

Потім Раїса Кисельова поспілкувалася з Володимиром Миколайовичем, який охоче розповів, як воював, поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки.

Народився Володимир Білоусов 24 лютого 1924 року в м. Алчевську на Луганщині, де закінчив 9 класів. А далі в його життя втрутилась війна. Сім’я евакуювалася в м. Сталінськ Кемеровської області, звідки в серпні 1942 він був призваний до лав Радянської Армії і направлений в Кемеровське піхотне училище. Але закінчити його не встиг – 23 лютого 1943 року юнаків з училища відправили на Західний фронт у Смоленську область. А вже в серпні 1943 року, рятуючи командира, Володимир отримав поранення правої руки. Лікувався він у Тбіліському військовому шпиталі, після чого знову потрапив на фронт, в Закавказький військовий округ.

Війна триває, і невдовзі хороброго та кмітливого солдата відправляють у Бакинське піхотне училище, де з листопада 1944 року до 1946-го він проходить відповідне навчання. Після училища Володимир Білоусов продовжує службу командиром взводу, замполітом, секретарем парторганізації. Потім протягом п’ти років він служив на території Німеччини, після чого був направлений для продовження служби в Нікополь. Лише в 1970 році сьогоднішній ювіляр змінив військову шинель на цивільний одяг.

Життя склалося так, що нашому ювіляру довелося створювати комунальні господарства в селах району. Не цурався жодної роботи. Усе його життя пройшло на виду в людей. Негаразди загартовували в ньому дух непохитної людини, яка на своєму життєвому шляху пережила безліч тяжких і щасливих моментів. І за це Господь подарував йому довголіття!

За бойові звитяги Володимир Миколайович Білоусов нагороджений орденами Великої Вітчизняної війни ІІI ступеню та Богдана Хмельницького, медаллю «За бойові заслуги» та іншими відзнаками.

Життя Володимира Миколайовича Білоуса – приклад для наслідування. Напевне, саме завдяки його величезному оптимізму, такому позитивному ставленню до людей можна заслужити у Бога такого довгого віку. Зичимо ветерану гарного самопочуття, довголіття та сімейного затишку!

Любов ТОПОЛ

Источник: http://ntm.net.ua

Читати попередню

Пентагон предупреждает: всё бросить и срочно укреплять дамбы

Читать наступну

Переходы и светофоры по «фэншуй»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство