Нікополь благодійний: «Миколайчики» запрошують до добрих справ

 Нікополь благодійний: «Миколайчики» запрошують до добрих справ...

Стартував проект «Святий Миколай – дітям». У Нікополі він проводиться вже восьмий рік поспіль. За цей час волонтери обдарували більше двох тисяч дітей із малозабезпечених родин міста. Ініціював цю благодійну акцію у 2010 році «Пласт» (в особі Ігоря Радченко), наслідуючи приклад Львова, де вона вперше в Україні була проведена у 2001 році. Вже тоді до пластунів долучилося багато небайдужих нікопольців.

І тепер кожен рік, коли у супермаркетах починають продавати новорічні іграшки, і місто потроху наповнюється святковим настроєм, миколайчики активно беруться до роботи.

- Минулого року завдяки підтримці нікопольців нам вдалося обдарувати більше 370 дітей, - розповідає один із кураторів акції Світлана Готовкіна. – 16 водіїв (більшість із яких – учасники клубу «DRIVE2 Нікополь») зголосилися розвести подарунки за адресами. Більше 70 волонтерів допомагали збирати, пакувати та дарувати гостинці діткам «від Миколая». На базі Палацу урочистих подій працювала фабрика Святого Миколая, де проводилися основні роботи. Цьогоріч з 20-х чисел листопада ми знову будемо базуватися у ПУПі (р-н пл. Незалежності).

- Для того, аби зібрати подарунки та кошти, ми щоріч проводимо ряд акцій, - пояснює Христина Біскуп, голова ГО «Активна молодь Нікополя». - Співпрацюємо зі школами та вузами, ставимо там коробки, куди діти складають іграшки, якими вони вже награлися. Проводимо на вулицях міста танцювальний флешмоб (спільно із школою танцю «Ураган») та Пам-парад.

- Однію з основних наших акцій є «Аукціон побачень», - ділиться Олена Зінченко, один із кураторів проекту. – У минулому році у ній взяло участь 130 хлопців та дівчат. І не тільки із Нікополя, але й із-за кордону, так як аукціон проводиться у соц. мережі. Завдяки цій акції я зрозуміла, скільки у нас є небайдужих людей!

- 10 листопада стартував благодійний аукціон побачень’17. Люди вже активно підключаються до нього. Пропонують цікаві зустрічі і роблять ставки за них. Отож, долучайтеся до нього і ви, - закликав до участі  Ярослав Бєлогуров, один із координаторів велоклубу «Nikopol Life».

Ви можете долучитися до проекту «Святий Миколай – дітям» як волонтер. У четвер, 16 листопада ми проводимо загальну зустріч для миколайчиків. Збір о 18.00 біля ТЦ «Білла». Контактий телефон (066) 703-42-33, - запросила всіх охочих Христина Біскуп.

Джерело http://nikopolnews.net

 
Читати попередню

Народный проект ­ «Никополь как судьба» собрал на встречу немало друзей. ФОТО. ВИДЕО

Читать наступну

Нікополь готується до зими

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство