Нікополь готується до зими

Нікополь готується до зими

Щоб уникнути небезпечних ситуацій пов’язаних з ризиком підвищеного травматизму, дорожньо-транспортних пригод та інших негараздів, що трапляються взимку, міська влада разом з комунальними підприємствами робить все можливе, щоб зима не захопила наше місто зненацька, і щоб вчасно розпочався сезон зимового прибирання Нікополя. Про це повідомляє прес-служба нікопольського виконкому.

Так, на сьогодні вже діє оперативний штаб з ліквідації та запобігання надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. На цьому тижні відбулося засідання штабу під головуванням заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Тихенко, на якому обговорювались питання підготовки міських аварійних служб до осінньо-зимового періоду. В ході засідання з’ясувалось, що комунальні підприємства Нікополя мають достатню кількість персоналу, спецтехніки та матеріальну базу для ліквідації випадків стихійного лиха.

Спираючись на показники минулого року, запаси реагенту, посипкових матеріалів та палива для спецтехніки у наявності із надлишком, тобто місто готове до будь-яких випадків. Штабом вже розроблено порядок дій на випадок стихійних негараздів у осінньо-зимовий період.

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

 Нікополь благодійний: «Миколайчики» запрошують до добрих справ

Читать наступну

В регионе растет количество квартирных краж. Как уберечься?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство