Нікопольські ресурсні кімнати продовжують вдосконалювати

Нікопольські ресурсні кімнати продовжують вдосконалювати
Картинка к: Нікопольські ресурсні кімнати продовжують вдосконалювати

Нагадаємо, що з минулого року наше місто є учасником програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» - куратором якого є перша Леді країни – Марина Порошенко.
З початку вересня свою роботу розпочали дві нові ресурсні кімнати, які було відкрито на базі КЗНСЗШ № 22 та 24 . Основна мета створення ресурсних кімнат в інклюзивних школах – це максимальна адаптація до соціуму і навчання діток з особливими освітніми потребами. Приміщення облаштовані за європейськими стандартами, але адаптовані під українські реалії. Навчання учнів з інклюзією - це довготривалий процес із застосуванням титанічних зусиль, дана робота охоплює набагато більше процесів, ніж здається на перший погляд. За типовим проектом ресурсні кімнати містять навчальну, соціально-побутову, ігрову зони та зону відпочинку. У кімнатах також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок, а також корекційні та наочні засоби для проведення розвиваючих занять. Меблі - модульні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах.

Окрім того, приміщення оснащене телевізором, комп’ютерним обладнанням та принтером для роботи з додатковим навчальним матеріалом.
Днями, завдяки співфінансуваню з обласного та міського бюджетів, обладнання кімнат вдосконалили - додатково придбавши для задоволення потреб дітей: електрочайник, індукційну та мікрохвильову печі, посуд та дидактичні матеріали, 3 види килимків, ортопедичний м'яч, набір «Дива природи», балансири і лабіринти. Загальний кошторис витрат склав біля 300 тис. гривень.

Источник: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі стає все більше відремонтованих тротуарів

Читать наступну

Об’ява про проведення дезінфекції на водогінних мережах

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство