Об’ява про проведення дезінфекції на водогінних мережах

Об’ява про проведення дезінфекції на водогінних мережах
Картинка к: Об’ява про проведення дезінфекції на водогінних мережах

У п'ятницю, 28 вересня 2018 року з 17 години вечора до 12 години дня 29 вересня 2018 року проводитиметься дезінфекція на водопровідних мережах та спорудах міста (в т.ч. 3-ї дільниці і мікрорайону «Трубник-2»), а також в селах Олексіївка, Кам'янське, Приміське (Менжинське) і Південне.

В період проведення дезінфекції вода буде подаватися з підвищеною дозою хлору під тиском. Звертаємо особливу увагу жителів, що на даний період водопостачання зупинятися не буде. Водопостачання буде проводитися зі зниженим тиском і на верхніх поверхах багатоповерхових будинків можливо тимчасова відсутність водопостачання.

Просимо мешканців завчасно провести запас питної води для користування на період з 17 години 28 вересня 2018 року до 23 години 29 вересня 2018 року.

Для забезпечення ефективності хлорування і щоб уникнути засмічення фільтрів водомірів не рекомендується відкривати крани подачі холодної води з 17 години 28 вересня до 10 години ранку 29 вересня 2018 року.

З 10 години ранку 29 вересня необхідно відкрити крани, вентилі та інші запірні пристрої, для пропуску через внутрішні мережі воду з підвищеним вмістом хлору.

Щоб уникнути отруєнь користуватися водою на питні потреби та приготування їжі з 17 години 28 вересня до 23 години 29 вересня 2018 року

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

При відкритті кранів після 10 години ранку 29 вересня необхідно скинути залишок хлорованої води до зникнення хлорного запаху.

Источник: https://nikvoda.dp.ua/

Читати попередню

Нікопольські ресурсні кімнати продовжують вдосконалювати

Читать наступну

Про проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство