Нікопольські тенісисти стали призерами на Кубку Одеської області

Нікопольські тенісисти стали призерами на Кубку Одеської області...
Картинка к: Нікопольські тенісисти стали призерами на Кубку Одеської області

З 26 по 28 жовтня в Одесі пройшов Кубок Одеської області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. В ньому взяли участь 45 спортсменів з різних міст України та Молдови.

Нікопольські тенісисти в цих змаганнях порадували своїми результатами. Серед жінок у категорії з шостого по десятий клас срібним призером стала вихованка НДЮСШ «Трубник» Вікторія Спіріна. Серед чоловіків у цій же категорії друге місце посів Володимир Рябий, а «бронзу» виборов Віталій Педенко – спортсмени Нікопольської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква». Всі переможці та призери Кубку були нагороджені грамотами та медалями.

Тренує спортсменів тренер-викладач з настільного тенісу Світлана Братік. Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успішним виступом!