В Нікополі працює реабілітаційне відділення

В Нікополі працює реабілітаційне відділення
Картинка к: В Нікополі працює реабілітаційне відділення

В квітні місяці цього року при міській лікарні № 4 було відкрито реабілітаційне відділення. Тут надають психотерапевтичну та фізіотерапевтичну допомогу учасникам бойових дій, чорнобильцям, інвалідам каліцтва та інвалідам по захворюванню, які проживають в Нікополі.

– Відділення працює з 8 до 18 години, – розповідає головний лікар КЗ «Нікопольська міської лікарні № 4 ДОР» Надія Бредихина. – Тут надається фізіотерапевтична допомога, до якої входять масаж, фізіотерапія, лікувальна фізична культура та психотерапевтична допомога, яку надають психолог і психотерапевт. Також постійно веде прийом пацієнтів лікар-терапевт.

З моменту відкриття реабілітаційного відділення, його відвідали більше тисячі чоловік. Направити сюди можуть сімейні лікарі або фахівці амбулаторій, також ті, хто потребує реабілітації, можуть звернутися до відділення самостійно.

Відділення працює з навантаженням на 90 відсотків. Але в першу половину дня іноді навіть скупчуються черги. Для того, щоб не стояти в черзі, можна заздалегідь записатися на певний час за телефонами:

(066) 564-48-54, (095) 559-73-39.

– Основний контингент пацієнтів реабілітаційного відділення – це інваліди та люди пенсійного віку, які розуміють, що здоров'я має бути в пріоритеті, – зазначила Надія Бредихина. – Ті ж хто молодший, вважають, що спочатку потрібно заробити гроші або вирішити інші нагальні життєві проблеми, а про здоров'я можна подумати потім. Однак, кажуть фахівці, про здоров'я треба дбати сьогодні, щоб настало завтра.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Комунальники застосували ноу-хау для збору опалого зараженого листя

Читать наступну

Нікопольські тенісисти стали призерами на Кубку Одеської області

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство