Нікопольські тенісисти взяли участь у Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу пам'яті видатного тренера М. В. Оганесяна

Нікопольські тенісисти взяли участь у Всеукраїнському турнірі ...
Картинка к: Нікопольські тенісисти взяли участь у Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу пам'яті видатного тренера М. В. Оганесяна

З 10 по 14 січня в місті Покровськ (Донецька обл.) проходив другий Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам'яті першого майстра спорту СРСР в Донецькій області, видатного тренера М. В. Оганесяна. У змаганнях взяли участь близько ста спортсменів з 12 міст Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей. На урочистому відкритті змагань були присутні представники міської влади, працівники відділу культури та відділу освіти, а також Управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації. Присутні вшанували пам'ять М. В. Оганесяна хвилиною мовчання, а потім поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої в його честь.

Змагання проходили в спеціалізованому залі для настільного тенісу в цікавій спортивній боротьбі. Учасники змагань та їх представники залишилися задоволені організацією змагань і об'єктивним суддівством, яке забезпечив головний суддя змагань - суддя Національної категорії Бобир А.Г. (місто Київ).

Команда тенісистів КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь 98» в складі восьми чоловік, під керівництвом тренера-викладача з настільного тенісу Світлани Братік успішно виступила на цих змаганнях: в особистому заліку Дерлюк Анна серед дівчаток 2007 р.н. і молодше посіла перше місце, а серед дівчаток 2005-2006 рр.н. стала бронзовим призером, Дерлюк Антон серед юнаків 2007 р.н. і молодше став срібним призером, серед дівчат 2002-2004 рр.н. Гусєва Вікторія стала срібним призером, а Вечеря Марія посіла третє місце, Дубініна Анастасія серед дівчаток 2007 р.н. і молодше стала бронзовим призером. У парному заліку серед дівчат Гусева Вікторія і Вечеря Марія стали переможцями турніру, а Дерлюк Антон в парному заліку посів друге місце. Команда дівчат у складі Гусевої Вікторії, Спіріной Вікторії, Дерлюк Анни, Вечері Марії і Дубініної Анастасії стала чемпіоном змагань, а команда юнаків у складі Дерлюка Антона, Савчук Олександра і Кругляка Дениса посіла друге місце. У загальнокомандному заліку наша команда стала срібним призером турніру. В особистому заліку переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами, а команди - грамотою та кубком.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з вдалим початком виступів

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Читать наступну

Дивосвіт пісенної душі народу

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство