• 26 сентября 2021

Нікопольський тубдиспанер хочуть розформувати? ВІДЕО

Нікопольський тубдиспанер хочуть розформувати? ВІДЕО

Персонал нікопольського тубдиспансеру б'є на сполох. За словами медиків, цей заклад облрада (якій він підпорядковується) хоче розформувти та перевести у Дніпро. Таку саму долю готують для Павлоградського тубдеспансеру і, можливо, профільних закладів деяких інших міст області.

Що це означає для населення?

Медики відповіли так:

- що хворі з відкритою формою туберкульозу будуть їздити у Дніпро на лікуання у стаціонарі. Зазначте, що разом з усіма іншими у маршрутці;

- що далеко не всі хворі витягнуть матеріально їздити лікуватися в область, тому будуть це робити самотужки вдома, що значно знизить процент одужання;

- що лікарів-фтизіатрів розформують по звичайних амбулаторіях Нікополя, і вони будуть приймати хворих на туберкульоз в одному приміщенні разом з усіма іншими.

Нікопольскому тубдиспансеру у цьому році виповнюється 55 років (функціонує з 1962 року). Він представляє собою повний комплекс послуг для хворих на туберкульоз, що мінімізує їх пересування містом. Тут діє:

- амбулаторія;
- стаціонар;
- харчоблок;
- рентгенкабінет;
- кабінет бронхоскопії;
- лабораторія.

Доречі, як розповіла одна з медиків, у цій лабораторії ведуться свої дослідження, призвані поліпшувати якість життя хворих на туберкульоз, якими дуже часто є ВІЛ-інфіковані. Наразі у нікопольському тубдиспансері зроблений ремонт, вставлені нові пластикові вікна. З 90 місць на стаціонарі зайняті 88. Якщо обласна рада не зупиниться, персонал закладу буде діяти більш рішуче. Його підтримують і пацієнти тубдиспансеру. Адже для декого з них лікування тут – осстанній шанс вижити.

На відео засідання Дніпропетровської облради стосовно долі фтизіатричних відділень по області

                                                 

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читать предыдущую

Участник «майдана» под исполкомом в Никополе: «Мы поверили, но нас снова обманули»

Читать следущую

У Нікополі поліцейські затримали злодіїв, які викрали та підірвали автомобіль

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие