Нікопольський тубдиспанер хочуть розформувати? ВІДЕО

Нікопольський тубдиспанер хочуть розформувати? ВІДЕО

Персонал нікопольського тубдиспансеру б'є на сполох. За словами медиків, цей заклад облрада (якій він підпорядковується) хоче розформувти та перевести у Дніпро. Таку саму долю готують для Павлоградського тубдеспансеру і, можливо, профільних закладів деяких інших міст області.

Що це означає для населення?

Медики відповіли так:

- що хворі з відкритою формою туберкульозу будуть їздити у Дніпро на лікуання у стаціонарі. Зазначте, що разом з усіма іншими у маршрутці;

- що далеко не всі хворі витягнуть матеріально їздити лікуватися в область, тому будуть це робити самотужки вдома, що значно знизить процент одужання;

- що лікарів-фтизіатрів розформують по звичайних амбулаторіях Нікополя, і вони будуть приймати хворих на туберкульоз в одному приміщенні разом з усіма іншими.

Нікопольскому тубдиспансеру у цьому році виповнюється 55 років (функціонує з 1962 року). Він представляє собою повний комплекс послуг для хворих на туберкульоз, що мінімізує їх пересування містом. Тут діє:

- амбулаторія;
- стаціонар;
- харчоблок;
- рентгенкабінет;
- кабінет бронхоскопії;
- лабораторія.

Доречі, як розповіла одна з медиків, у цій лабораторії ведуться свої дослідження, призвані поліпшувати якість життя хворих на туберкульоз, якими дуже часто є ВІЛ-інфіковані. Наразі у нікопольському тубдиспансері зроблений ремонт, вставлені нові пластикові вікна. З 90 місць на стаціонарі зайняті 88. Якщо обласна рада не зупиниться, персонал закладу буде діяти більш рішуче. Його підтримують і пацієнти тубдиспансеру. Адже для декого з них лікування тут – осстанній шанс вижити.

На відео засідання Дніпропетровської облради стосовно долі фтизіатричних відділень по області

                                                 

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Участник «майдана» под исполкомом в Никополе: «Мы поверили, но нас снова обманули»

Читать наступну

У Нікополі поліцейські затримали злодіїв, які викрали та підірвали автомобіль

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство