Нікопольським підприємцям розповіли про тонкощі законодавства для успішного ведення бізнесу

Нікопольським підприємцям розповіли про тонкощі законодавства ...

10 листопада 2017 в приміщенні КЗ «Нікопольський палац урочистих подій» на пр. Трубників 25 відбувся семінар для підприємців на тему: «Приватним підприємцям про тонкощі законодавства для успішного ведення бізнесу». На семінарі детально розглянуті наступні питання:нове в обліку та звітності для спрощенців та загальносистемників;
- особливості сплати Єдиного соціального внеску у 2018 році;
- нюанси використання найманої праці приватними підприємцями;
- зміни в правилах застосування касових апаратів підприємцями;
- особливості проведення перевірок інспекцією з праці та Держпродспоживслужбою та інше.

60 представників бізнесу прийняли участь в цьому семінарі.

Організатори семінару - відділ з питань дерегуляції бізнесу Дніпропетровської облдержадміністрації та сектор з питань сприяння розвитку малого та середнього підприємництва Нікопольської міської ради Семінар проводиться в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2017-2018 роки.

Відкрила семінар Кефель Алла Василівна - керівник відділу з питань дерегуляції бізнесу Дніпропетровської облдержадміністрації.
Інформацію з актуальних питань ведення бізнесу надали: Щербак Наталія Євгенівна - заступник головного редактора Газети «Приватний підприємець» та Прокопенко Андрій В’ячеславович – практикуючий адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання «Аукторітас».

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Загартовані в боях

Читать наступну

Безпечне управління автомобілем взимку

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство