Нове комунальне підприємство відповідає за благоустрій парків та скверів

Нове комунальне підприємство відповідає за благоустрій парків ...
Картинка к: Нове комунальне підприємство відповідає за благоустрій парків та скверів

З 15 квітня в Нікополі розпочало роботу нове комунальне підприємство «Міське паркове господарство». Його робітники вже приводять до ладу парки та сквери нашого міста.

– Ми проводимо повний комплекс упорядкування: очищення територій від непридатного сміття, прибирання урн, покіс трави, вже активно ведемо посадку квітів, – розповідає Сергій Бондаренко директор КП «Міське паркове господарство». – Крім того, в планах ще й посадка дерев, але це будемо робити вже восени.

Для ефективної праці Паркового господарства в цьому році з міського бюджету виділені кошти.

– У нас вже було підприємство «Паркове господарство», але воно, на жаль, у свій час повністю припинило свою роботу і знаходилося в стадії ліквідації, – коментує заступник міського голови Сергій Тихенко. – Але за ініціативи міського голови Андрія Фісака, це підприємство отримало друге життя. Ми погасили борги по заробітній платі та податках і зараз воно вже виконує свої обов'язки. Чому воно не працювало раніше? Тому що при минулому керівництві міста на «Паркове господарство» просто не виділяли гроші. В цьому році для підприємства виділені кошти на прибирання, покіс трави, обрізку дерев в парках та скверах Нікополя.

За кошти з місцевого бюджету закупили 44,5 тисячі саджанців квітів на суму 450 тисяч гривень. Вже 8 тисяч з них висаджено біля лави закоханих, на алеї від виконкому до ЦУМу, а також біля самої будівлі виконкому.

У сквері на площі Незалежності землю на клумбах спочатку підготували за допомогою мотоблоку. Після чого висадили 10 тисяч різнобарвних квітів.

Найбільша кількість квіткових саджанців, а саме 22 тисячі, будуть висаджені на центральній клумбі Нікополя, на перехресті вулиць Електрометалургів та Першотравневої. Зараз підрядники монтують тут поливну систему.

Слід відмітити, що клумби Нікополя упорядковують як треба: спочатку проклали крапельне зрошення і тепер завдяки системному поливу квіти будуть цвісти до самих холодів. Сподіватимемося, що нікопольці не знищуватимуть цю красу.

– Ми провели переговори з Нікопольським відділенням поліції та Муніципальною вартою і вони будуть проводити патрулі вечорами там, де висадили квіти, – каже Сергій Тихенко. – Тому, якщо хтось спробує знищити цю красу, буде оштрафований, а можливо навіть притягнутий до кримінальної відповідальності. Отже, звертаюся до всіх нікопольців з проханням дбайливо ставитися до праці робітників нашого комунального підприємства та бюджетних коштів.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Джерело: 

Читати попередню

В Нікополі нагородили матерів загиблих Героїв

Читать наступну

В Нікополі планується відкрити гончарну майстерню

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство