Одні встановлюють, інші - ламають

Одні встановлюють, інші - ламають
Картинка к: Одні встановлюють, інші - ламають

В минулому році робітники КП «Міська житлово-технічка інспекція» провели роботи по освітленню алеї від ЦУМу до магазина «Владі», яка довгий час була занурена в темряву. А для освітлення алеї, що розташована в сквері на площі Незалежності, провели підготовчі роботи.

Тиждень тому ця алея теж засяяла вогнями. Тут встановили 20 нових світильників, а також 30 кованих лавок та близько 40 урн. Тобто створені всі умови для комфортного відпочинку городян.

В цьому році в міському бюджеті передбачені 350 тисяч гривень на установку світильників в інших скверах і парках міста, тому роботу їх по освітленню будуть продовжуватись.

А ще в минулому році в сквері за «танком» з’явився новий сучасний дитячий комплекс. Це був подарунок маленьким нікопольцям до Дня захисту дітей. Нажаль, хтось прикладає зусилля, щоб гарний дитячий майданчик перетворився на руїни: деякі елементи відірвані, перила та захисні бортики зламані, з-за яких дитина може оступитися і впасти. Очевидно, що потрібно докласти далеко не дитячу силу, щоб зламати таку щаблину.

В цьому році в міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень на ремонт дитячих майданчиків. Та чи вистачить цієї суми, якщо мешканці нашого міста будуть так інтенсивно руйнувати те, що робиться для їх комфортного проживання.

– Ми просто не встигаємо все ремонтувати, кожен день десь щось відламують, крадуть, відкручують… Це просто якийсь нескінченний процес, – говорить директор КП «Міська житлово-технічна інспекція» Євген Романій. – Ще раз звертаюсь з проханням до городян, щоб дбайливо ставилися до майна міста.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі продовжується будівництво басейну

Читать наступну

Вони працюють, щоб Нікополь не перетворився на суцільний смітник

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство