Вони працюють, щоб Нікополь не перетворився на суцільний смітник

Вони працюють, щоб Нікополь не перетворився на суцільний смітник...
Картинка к: Вони працюють, щоб Нікополь не перетворився на суцільний смітник

Робітники комунального підприємства «Міськавтодор-1» намагаються підтримувати чистоту на вулицях нашого міста. Їх можна зустріти дуже рано, ще до того, як у всіх починається робочий день. Вони прибирають мулові відкладення біля бордюрів на центральних вулицях Нікополя для того, щоб городяни не дихали пилом влітку, та збирають вручну непридатне сміття, щоб Нікополь не перетворився на суцільне звалище побутових відходів.

– Непридатне сміття – це те, що виходить у «вдячних» городян, коли рука у них розтискується і все на землю випадає, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Повинен зізнатися, що руки розтискаються як у пішоходів, так і у пасажирів автомобілів, тому що сміття ми збираємо з зупинок, доріг і зелених зон. В день по місту збирається 2,5 кубометра сміття (недопалки, папірці, пластик), з зупинок – приблизно 1 кубометр, якщо ми прибираємо стихійні звалища, то в день вивозиться близько 15-20 кубометрів сміття.

Після загальноміських святкувань до зазначеної кількості додається ще понад чотирьох кубометрів сміття! Невже нам подобається жити на смітнику? Чи може підтримувати чистоту в нашому місті все ж таки в наших силах?

Ще однією проблемою, яка постійно додає додаткового клопоту комунальникам, є любителі паркуру, які облюбували меморіал «Захисник України» для того, щоб тренуватися у подоланні перешкод.

– Купа глини для хлопчаків служить трампліном, на якому вони тренуються. Відповідно, в сиру погоду сліди цих тренувань розтягуються по всьому постаменту. Ми це прибираємо, але абсолютно очевидно, для хлопцям необхідно інше місце для тренувань, – вважає Олексій Савченко.

Можливо в парку Перемоги після реконструкції любителям екстриму знайдеться місце для тренувань, а поки постамент протримається чистим лише до наступного дощу.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Одні встановлюють, інші - ламають

Читать наступну

В Центрі надання адміністративних послуг з’явилася електронна черга

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство