Оглядове обстеження енергетичного об'єкту ТОВ «Дніпроенерго-Ресурс»

Оглядове обстеження енергетичного об'єкту ТОВ «Дніпроенерго-Ресурс»...

Як повідомляє відділ екології міської ради за пропозицією постійної комісії Нікопольської міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища та з метою забезпечення доступу громадськості до інформації, що стосується довкілля та впровадження енергозберігаючих технологій, виконавчими органами міської ради за погодженням з ТОВ «Птахокомбінат «Дніпровський» було організовано оглядове обстеження енергетичного об'єкту (котла для спалювання сухого залишку лузги соняшника та курячого посліду) ТОВ «Дніпроенерго-Ресурс». В обстеженні взяли участь депутати Нікопольської міської ради, спеціалісти виконавчого комітету Нікопольської міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Керівництво ТОВ «Птахокомбінат «Дніпровський» та ТОВ «Дніпроенерго-Ресурс» наочно продемонструвало технологічний процес з виробництва теплової енергії при спалюванні сухого залишку лузги та курячого посліду. Потужність котла становить 12 т. пари/годину, використання якої планується тільки для потреб ТОВ «Птахокомбінат «Дніпровський» (обігрів та гаряче водопостачання).

Основні питання до керівництва підприємства стосувались впливу на стан атмосферного повітря викидів забруднюючих речовин, що утворюються в процесі виробництва теплової енергії, методів їх очищення та контролю.

На сьогоднішній день будівництво знаходиться на завершальному етапі. Під час пробного запуску енергокомплексу будуть проведенні відповідні дослідження щодо впливу на навколишнє природне середовище, результати яких підприємство оголосить громадськості.

Джерло http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Маленьким мешканцям модульного містечка вручили подарунки

Читать наступну

Нікопольці взяли участь у відкритому турнірі Кривого Рогу з баскетболу

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство