Нікопольці взяли участь у відкритому турнірі Кривого Рогу з баскетболу

Нікопольці взяли участь у відкритому турнірі Кривого Рогу з ...

З 15 по 17 грудня команда баскетболістів НДЮСШ №2 «Нікополь 98» під керівництвом тренера-викладача Олександра Соколова взяла участь у відкритому турнірі міста Кривого Рогу з баскетболу серед юнаків 2006 р.н. на призи БКВ «Юність». У змаганнях взяли участь 72 спортсмени з міст: Бар (Вінницька обл.), Київ, Фастів, Краматорськ, Нікополь, Кривий Ріг.

Змагання проходили на дуже високому організаційному рівні. Ігри проводилися за коловою системою. Наша команда, незважаючи, на те що хлопці на рік молодші за інших учасників, стала бронзовим призером турніру і показала дуже хороший рівень підготовки. Команда була нагороджена кубком, а гравці грамотами та медалями. Крім змагань організатори підготували конкурсну програму. У конкурсі «Змійка» наша команда в складі Олександра Третяка, Артема Сироткіна і Владислава Сінніка посіла друге місце. У конкурсі «Кидки зі зміною місць за 1 хвилину» Володимир Марченко став срібним призером.

Хлопці були нагороджені солодкими призами. Чемпіоном в конкурсі «Великий м'яч» (штрафні кидки м'ячем №3) став знову ж Володимир Марченко, єдиний з усіх учасників фіналу закинув м'яч в кільце. Йому подарували подушку у формі великого баскетбольного м'яча. Кубок «Кращий гравець турніру» завоював Олександр Третяк. Всім командам були вручені торти і солодкі напої.