Під гаслом «Золота надія — 2017» об’єдналась інтелектуальна, творча та спортивна молодь. ФОТО

Під гаслом «Золота надія — 2017» об’єдналась інтелектуальна, ...

В кінці кожного навчального року у Нікополі проводиться міське свято «Золота надія». 23 червня у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі на урочистості зібралися всі школярі, які своїми успіхами у навчанні підтверджують це звання.

Навчальний рік, що минув, був урожайним на перемоги наших школярів в олімпіадах та творчих конкурсах обласного і Всеукраїнського рівня: 59 перемог на третьому обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15-ти навчальних предметів; 5 перемог на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук України та 3 перемоги на Всеукраїнському рівні. Ще 15 перемог отримали вихованці позашкільних навчальних закладів.

Традиційно, на виконання програми «Творча обдарованість», влітку 2017 року всі переможці вищезгаданих конкурсів будуть оздоровлені або в молодіжному таборі «Перлина Карпат» (Західна Україна), або в міжнародному молодіжному оздоровчому таборі «Містраль»( Болгарія), чи зможуть здійснити захоплюючу подорож країнами Євросоюзу.

Найвищі винагороди для школярів: золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» та срібні медалі «За досягнення у навчанні» отримали 35 випускників.

Привітав школярів з заслуженими нагородами і міський голова Андрій Фісак. Він подякував педагогам та батькам, які виховують та навчають «золоту надію» Нікополя, за їх невпинну працю, розуміння та заохочення талановитої молоді. А випускникам побажав здолати всі перешкоди на шляху до здійснення найзаповітніших мрій.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Завершено ремонт амбулаторії №8

Читать наступну

Розгляд петиції

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство