Перші нагороди вихованців нікопольського гуртка робототехніки

Перші нагороди вихованців нікопольського гуртка робототехніки...
Картинка к: Перші нагороди вихованців нікопольського гуртка робототехніки

На базі Дніпровської академії неперервної освіти відбувся перший етап всеукраїнських змагань «Роботрафік-2019». Мета цього конкурсу-змагання: популяризація робототехніки, науково-технічної творчості, а також поширення інноваційних напрямків STEM-освіти та формування у дітей навичок дотримання правил безпеки дорожнього руху.

У конкурсі взяли участь майже 70 учнів з різних міст – Дніпро, Жовті Води, Покров, Нікополь, Павлоград та Кам’янське. Юні винахідники Нікопольського гуртка робототехніки презентували на обласному конкурсі свої перші інженерні вироби.

– Наші вихованці створили робота, а також взяли участь в конкурсі креативних ідей і проектів з безпеки дорожнього руху. Саме тут виступи були вдалими, ми отримали три призових місця, – розповідає заступник директора ЗОШ № 4 з виховної роботи, керівник гуртка робототехніки Оксана Скрипник.

В старшій віковій категорії Максим Бондаренко зайняв друге місце. Свій проект хлопець придумав самостійно та реалізував його на платформі Scratch.

В середній віковій категорії друге місце отримав Андрій Попов. Він презентував на обласному конкурсі самостійно розроблену комп’ютерну гру, яка дає змогу дітям вивчати правила дорожнього руху.

Також в середній віковій категорії третє призове місце отримав Євген Оскаленко. Євген розробив комп’ютерну гру «Дорожній квест», виконуючи яку треба відповідати на запитання щодо Правил дорожнього руху. Якщо відповіді неправильні, то гра починається знову, якщо вірні – «герой гри» доїжджає до пляжу і там відпочиває.

Дмитро Гасанов призового місця не здобув, але показав власноруч зібрану автівку на базі Arduino, яка вміє їхати чітко по трасі та зупинятися, якщо на її шляху з’являється перешкода. Ця модель мала успіх серед глядачів, які уважно спостерігали за тим, як вона проходить трасу.

Участь в таких конкурсах-змаганнях мотивує юних винахідників до розвитку, самовдосконалення та нових звершень. Наразі вихованці нікопольського гурта робототехніки вже готуються до наступного конкурсу під назвою «Створення моделей майбутнього», що відбудеться через два місяці в місті Дніпро. Також вони збираються знову взяти участь в конкурсі «Роботрафік-2020» та сподіваються отримати кращі результати.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікополь готується до проведення конкурсу «Бюджет участі - 2019»

Читать наступну

Як переселенцю, що мешкає в Нікополі проголосувати на виборах Президента України

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство