Підведення підсумків конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополь»

Підведення підсумків конкурсу «Кращий підприємець року міста ...
Картинка к: Підведення підсумків конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополь»

В рамках виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2018-2020 роки, відповідно до рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 26.06.2018 року від №448 проведено щорічний міський конкурс «Кращий підприємець року міста Нікополь». Основою метою конкурсу є відзначення суб’єктів малого та середнього підприємництва за досягнення та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, підвищення іміджу малого та середнього підприємництва. Конкурсною комісією з визначення переможців підведено підсумки та визначено переможців.

Переможцями конкурсу в 2018 році стали:

в номінації «Кращий підприємець у сфері побутових послуг» Кузнєцов Сергій Олексійович, в номінації «Кращий підприємець у сфері транспорту та зв’язку» Оріховський Олександр Борисович, в номінації «Кращий підприємець у сфері медичних послуг» Савін Сергій Петрович, в номінації «Кращий підприємець у сфері торгівлі» Жовніна Тетяна Григорівна, в номінації «Кращий підприємець у сфері громадського харчування» Деньщук Руслан Валерійович, в номінації «Кращий підприємець у сфері виробництва» ТОВ «ЕКОМАСТЕР».

Нагородження переможців конкурсу відбудеться на урочистому заході присвяченому Дню підприємця, який відбудеться 30 серпня 2018 року в Палаці урочистих подій.

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу

Джерело: 

Читати попередню

Школи Нікополя готові до нового навчального року

Читать наступну

Никопольчанин понесет ответственность за «экологический» пожар

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство