Школи Нікополя готові до нового навчального року

Школи Нікополя готові до нового навчального року
Картинка к: Школи Нікополя готові до нового навчального року

Школи Нікополя готові до старту нового навчального року. Проведені поточні та капітальні ремонти, все зроблено своєчасно, охайно та зручно. Але крім традиційних класів, в наших школах з’явилися нові, яких не було раніше.

Це клас робототехніки в школі № 4. Він створений для того, щоб учні з перших до 11 класів мали змогу не тільки отримувати знання, а залучатися до науково-технічної творчості. Також тут передбачено умови для дітей з особливими освітніми потребами. Цей клас з’явився завдяки тому, що Нікополь став учасником проекту Дніпропетровської облдержадміністрації щодо розвитку в регіоні нової науки – робототехніки.

На поличках зручно розташовані комплектуючі матеріали для створення роботів, встановлена спецтехніка, портативні комп’ютерні системи, меблі, є паяльне обладнання та 3Д-принтер, за допомогою якого діти зможуть роздрукувати ті моделі, які вони створюватимуть на комп’ютері. Загальний кошторис проекту склав більше двох мільйонів гривень бюджетних асигнувань з обласної субвенції.

Крім того, у кожній школі світлини класів відремонтовані для Нової української школи і готові прийняти першокласників. Закупівлю обладнання, меблів та дидактичних матеріалів для Нової української школи здійснили за субвенцію з державного бюджету та місцевого співфінансування.

Зручні парти, які на кожний урок можна розставляти по-різному, різноманітний дидактичний матеріал для розвитку мислення, мови, уяви, творчості, вміння чемно спілкуватися та діяти разом з іншими – все це допоможе вчителю впроваджувати новий стандарт освіти.

А ось в школах № 24 та 22 за кошти обласного бюджету відкриті дві нові інклюзивно-ресурсні кімнати для дітей з особливими освітніми потребами.

В інклюзивно-ресурсній кімнаті є різні цікаві осередки: для навчання та відпочинку, творчості та спортивних вправ, а також є кухня, де діти зможуть навчатися самостійно себе обслуговувати та користуватися побутовою технікою: зробити чай чи каву, розігріти їжу, помити посуд та інше.

– В інклюзивному навчанні головне – це соціалізація, – коментує директор ЗОШ № 22 Наталя Борисова. – Інклюзивно-ресурсні кімнати створені як раз для того, щоб допомогти дітям підготуватися до самостійного життя так, щоб вони могли відчувати себе рівними серед інших громадян.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі відновлюють тротуари та дороги за кошти місцевого бюджету

Читать наступну

Підведення підсумків конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополь»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство