В Нікополі відновлюють тротуари та дороги за кошти місцевого бюджету

В Нікополі відновлюють тротуари та дороги за кошти місцевого ...
Картинка к: В Нікополі відновлюють тротуари та дороги за кошти місцевого бюджету

В цьому році, як ніколи раніше, в Нікополі ведеться дуже багато ремонтних робіт на територіях кварталів міста: відновлюють тротуари та дороги, встановлюють дитячі майданчики, навіси та інше. Всі ці роботи фінансуються з місцевого бюджету.

Які ж роботи проводилися на минулому тижні?

За проханням батьківського комітету та мешканців мікрорайону прокладають новий тротуар від вулиці Електрометалургів до подвір’я школи № 9.

На дорозі вздовж будинку № 172 по вулиці Шевченка був пролом. Через це підтоплювало будинок, підстанцію та сусідню дев’ятиповерхівку. Наразі тут укладають асфальт і проблема буде усунена.

Від проспекту Трубників вздовж будинку № 12 з’явиться нова тротуарна доріжка. Її проект став одним з переможців Бюджету участі в цьому році.

– В цьому році ми приймали участь в Бюджеті участі і з 64 проектів наш проект посів шосте місце за кількістю набраних голосів, – розповідає голова ОСББ «Лад-Н» Світлана Чередніченко. – Проект отримав заслужену увагу, його реалізували і ми вже отримали позитивні відгуки людей. Будемо приймати участь в Бюджеті участі і в наступному році для того, щоб наша тротуарна доріжка отримала продовження до дитячого садка № 12.

На вулиці Малиновського теж укладають новий тротуар.

– Я дуже рада, що тут в решті решт зробили новий тротуар, – говорить мешканка одного з багатоквартирних будинків по вулиці Малиновського Ольга. – Я навчалась в школі № 25 з першого класу і скільки пам’ятаю тут не було тротуару. Зараз я вже заміжня, у мене двоє діточок, з коляскою дуже незручно було їздити по вибоїнах, доводилося об'їжджати по проїжджій частині. З новим тротуаром буде набагато комфортніше.

По вулиці Віктора Усова: від центрального ринку до вулиці Запорізької –тротуарну доріжку, яка роками була розбитою, укладають новим асфальтом. Слід зазначити, що тротуар по вулиці Усова відновлюють з обох боків від проїжджої частини.

Крім того, 29 серпня нарешті розпочато капітальні роботи з благоустрою бульварної частини проспекту Трубників: від вулиці Богуна до вулиці Станіславського. Зараз триває підготовка до корчування пнів, вирівнювання території та планування грунту під газон і автоматичний полив.

Всі роботи з благоустрою алеї планується виконати до середини листопада.

Але і це ще далеко не все.

– Дуже багато робіт виконується в різних кварталах та районах міста, – коментує начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко, – благоустрій дитячих майданчиків, площадок для збору сміття, встановлюють навіси, пандуси, поручні тощо. Ще буде благоустроєно близько 160 об'єктів на суму майже 4 мільйони гривень.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

УВАГА! Припинення газопостачання для проведення ремонтних робіт

Читать наступну

Школи Нікополя готові до нового навчального року

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство