Пішов з життя Почесний громадянин Нікополя Бредихін Володимир Дмитрович

Пішов з життя Почесний громадянин Нікополя Бредихін Володимир ...
Картинка к: Пішов з життя Почесний громадянин Нікополя Бредихін Володимир Дмитрович

21 жовтня 2019 року пішов з життя Почесний громадянин м.Нікополя, Учасник Другої світової війни, Заслужений тренер УРСР з легкої атлетики, ветеран спортивної, фізкультурної та педагогічної праці Бредихін Володимир Дмитрович

Володимира Дмитровича Бредихіна сміливо можна назвати одним із засновників нікопольської легкої атлетики. Все своє життя він присвятив спорту та дітям. За багато років своєї тренерської роботи Володимир Дмитрович виховав плеяду знаменитих спортсменів, рекордсменів, чемпіонів, призерів Світу та Європи. З його ім'ям пов'язані найяскравіші сторінки розвитку нікопольської легкої атлетики.

Був нагороджений Почесною відзнакою Нікопольської міської ради «Честь і Слава».

Світлий і незгасний спомин про Вододимира Дмитровича Бредихіна і його добрі земні справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира Дмитровича.

Церемонія прощання відбудеться сьогодні о 12:00 біля Храму ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» (біля тубдиспансеру).

Для вшанування пам’яті померлого Бредихіна Володимира Дмитровича, розпорядженням міського голови Андрія Фісака, у місті Нікополі 21 жовтня 2019 року оголошено днем жалоби. На знак скорботи забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Никополе жильцы многоэтажки заплатили 1330 гривен за подключение газа

Читать наступну

Перевод часов на зимнее время 2019: когда переводят время в Украине

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство