Почався відпочинок у пришкільних таборах

Почався відпочинок у пришкільних таборах
Картинка к: Почався відпочинок у пришкільних таборах

З 4 по 23 червня при двадцяти школах Нікополя працюють пришкільні табори, які відвідують 1027 учнів 1-4 класів, з них 200 дітей пільгової категорії.

У пришкільних таборах передбачено триразове харчування. Для цього з міського бюджету виділено майже 545 тисяч гривень. Це співфінансування з батьками. Діти пільгової категорії харчуються повністю за рахунок місцевого бюджету. В пришкільних таборах створені всі умови для літнього відпочинку дітей.

З 8 до 16 години на дітлахів чекають багато цікавих заходів. Вони навчаються малювати, співати, танцювати, опановують акторську майстерність, грають в рухливі ігри на свіжому повітрі, ходять на екскурсії до краєзнавчого музею, міського екоцентру, дитячої бібліотеки, відвідують майстер-класи по розпису пряників, ліплення з глини тощо.

Отже три тижні першого літнього місяця нікопольським дітям точно не доведеться сумувати під час перебування у пришкільних таборах, адже кожен день для них наповнений новими відкриттями, веселими розвагами та спілкуванням з друзями.

Крім того, при школах створені мовні табори, де учні 5-9 класів поглиблено вивчають іноземну мову в цікавій ігровій формі.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Продажу алкоголю чи тютюну неповнолітнім

Читать наступну

Успіхи нікопольських тенісистів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство